28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року, відзначається День визволення України від фашистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – героїв-ветеранів Другої Світової війни, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Вітчизни.

Тож, сьогодні на Меморіалі Слави в міському парку культури відбулося покладання квітів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської районної державної адміністрації Віталій Кононов, секретар Старобільської міської ради Світлана Барабаш, військові, представники установ та організацій району.

Усі присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги, поклали квіти до Вічного вогню та до пам’ятного знаку воїнам, загиблим за незалежність України.

Минуло вже 77 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. У цей день ми згадуємо тих, хто власною відданістю на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу. Великої болі і втрат зазнав народ України: кожна родина на собі відчула жахи війни. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Слава визволителям України!

Старобільська районна рада