Відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України

14 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня козацтва на Меморіалі Слави в міському парку культури та відпочинку і на міському цвинтарі відбулося вшанування воїнів АТО/ООС, загиблих за незалежність України.

З вітальним словом до присутніх виступили голова Старобільської  районної ради Роман Решетняк, заступник міського голови Оксана Потапова та представник ради ветеранів Міністерства у справах ветеранів України від Луганської області Володимир Правенький. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і покладанням квітів на могили захисників України.

Урочистості завершилися гучним автопробігом ветеранів АТО Луганської області місцями пам’яті загиблих військових.

Глибока подяка і шана нашим захисникам, що відстоювали і відстоюють територіальну цілісність України, для яких поняття – честь, гідність і сила – не просто слова.  Кожної миті ми повинні пам’ятати, що наші воїни виборюють мирне майбутнє для свого народу.

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Старобільська районна рада