Привітання голови районної ради з Днем захисника і захисниць України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Дорогі захисники і захисниці України, шановні жителі Старобільського району!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника і захисниць України! Ця пам’ятна дата об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника і захисниць України.

Поєднання цих святкувань – це  символічний зв’язок  поколінь  від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх хто боровся і боряться  за право бути вільними  людьми та  господарями на  своїй землі.

Подвиги наших Героїв – це не лише велична правда історії, це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх українців.

Шановні захисники і захисниці України  усіх поколінь, від щирого серця  бажаю Вам здоров’я,  сили духу, віри у краще майбутнє нашої держави.

Нехай у цей святковий день Пресвята Богородиця візьме під своє покровительство усіх захисників України. Подарує гарну долю, довголіття, та можливість виконувати свій обов’язок у мирній, процвітаючій країні.

Зі святом!

Голова районної ради                                    Роман РЕШЕТНЯК