За чисте довкілля

08 жовтня у м. Старобільськ було проведено колективне прибирання забруднених територій міста. У заході взяли участь керівники і працівники Старобільської районної ради та Старобільської райдержадміністрації. Ініціативу підтримали Старобільське районне управління ГУ ДСНС України у Луганській області, Старобільське ЛМГ,  Старобільська державна податкова інспекція, Старобільська обласна фізіотерапевтична лікарня та громадська ініціативна організація «Свої», що організувала свої заходи з прибирання та висадки дерев 09 і 10 жовтня.

Загальними зусиллями було якісно прибрано, засмічені побутовими відходами берег ріки, ліси та прилеглі до міста території, а також привели до  ладу рослинність на усіх місцях прибирання.

Такі заходи не тільки сприяють очищенню довкілля, а й мотивують громадян до свідомості та відповідальності за навколишнє середовище. Відомо, що чисте довкілля починається з нас. Якщо кожна людина буде належним чином доглядати за територією поряд свого будинку, підтримувати чистоту в громадських місцях та лісах, то наша Батьківщина стане значно чистішою.

Ми маємо пам’ятати чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тож,  слідкуйте за чистотою довкілля та долучайтеся до прибирання територій, будьте свідомими жителями своїх міст, сіл і селищ.

Дякуємо усім небайдужим, хто взяв активну участь у прибиранні!

Старобільська районна рада