У Старобільську урочисто проводжали 10 юнаків осіннього призову до лав Збройних Сил України

4 жовтня, у Старобільську  на центральній площі міста відбулися урочисті проводи 10 призовників строкової служби з Старобільського району до Збройних сил України. Майбутніх захисників Вітчизни прийшли провести керівництво району, представники міської ради, голови  об’єднаних  територіальних громад, представники Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, батьки і громадськість Старобільщини.

Голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов привітали юнаків, які найближчим часом поповнять ряди Збройних Сил України із цією важливою подією у їхньому житті та побажали високо нести звання захисника Батьківщини та сумлінно виконувати присягу на вірність українському народові. Традиційно представники територій вручили призовникам подарунки.

Старобільська районна рада