У Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника

Мужність, відвага, витримка, сила і удача – всі ці характеристики притаманні людям однієї з найважливіших та найнебезпечніших професій – рятівникам. Рятівник – той, хто перший приходить на допомогу при виникненні надзвичайної ситуації.

17 вересня місті Старобільск відбулися урочистості з нагоди Дня працівників цивільного захисту України (День рятівника).

Урочистий захід розпочався святковим парадом техніки та урочистою ходою по вул. Монастирській до центральної площі міста, де продовжився святковим концертом.

На свято завітали заступник начальника Головного управління цивільного захисту Головного управління ДСНС України в Луганській області Павло Корчагін, голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, Старобільський міський голова Яна Літвінова, Чмирівський сільський голова Сергій Яришев, Шульгинський сільський голова Наталія Петренко, перший заступник Ново псковського селищного голови Світлана Слюсарєва, Білолуцький селищний голова Іван Грачевцов, Марківський селищний голова  Ігор Дзюба, Міловський селищний голова  Олег Савченко, Біловодський селищний голова Олег Мирошник, представники духовенства району, працівники установ та громадських організацій, учнівська молодь та мешканці Старобільщини.

З вітальними словами до присутніх звернулися керівники району, які у своїх виступах привітали рятувальників з професійним святом, висловивши їм подяку за вірність обов’язку, готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та побажали їм миру та благополуччя. Після чого кращих рятівників було нагороджено за високі показники в роботі, особистий внесок у справу захисту населення і території району, мужність, проявлену під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Урочистий та піднесений настрій присутнім на святі забезпечили музичні та танцювальні виступи творчих колективів району. Наприкінці заходу всі бажаючі мали можливість сфотографуватися біля пожежно-рятувальної техніки.

Старобільська районна рада