Привітання голови районної ради з Днем працівника лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Адже ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Нині перед вами стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю. Бажаю Вам та вашим родинам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

З повагою,
голова районної ради                                                    Роман РЕШЕТНЯК

*           *           *

Напередодні Дня працівника лісу в актовій залі Старобільського лісомисливського господарства відбувся урочистий захід з нагоди цього свята. У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, голова Чмирівської сільської ради Сергій Яришев, начальник Старобільського районного відділу ГУ ДСНС України в Луганській області Володимир Николенко.

Керівники району привітали працівників лісомисливського господарства з професійним святом, подякували за їх важку працю та побажали міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та успіхів в роботі.

Також відбулося нагородження працівників лісомисливського господарства грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та внесок у розвиток лісового комплексу Старобільського району.

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада