Соціально-економічний розвиток Старобільського району

14 вересня голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов провів оперативну нараду РДА за участі голови Старобільської районної ради Романа Решетняка, голів і представників об’єднаних територіальних громад та начальників відділів Старобільської райдержадміністрації.

На нараді було розглянуто питання щодо розвитку мінерально-сировинної бази Старобільського району, порядок оформлення передачі, одержання дозволів та інше для надрокористування. Доповів по цьому питанню заступник генерального директора ДНВП «ДердГеоІнформ» (Державно-науково виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України») Олег Совлучинський.

Він зазначив, що ДНВП «ГеоІнформ України» здійснює облік наданих спеціальних дозволів на користування надрами, заяв на їх отримання, веде державний баланс запасів всіх корисних копалин, реєстри нафтових та газових свердловин, артезіанських свердловин, здійснює державний облік родовищ.

Також він проінформував керівників ОТГ про можливість отримання громадою послуги з підготовки геолого-інвестиційного паспорту ОТГ, в результаті чого громада отримає повний спектр наявної інформації про багатство надр, що знаходиться на її території для визначення перспектив залучення інвестицій у їх розробку, планування доходів від надходження рентної плати за користування надрами, врахування плану забудови, отримання інформації про обсяги видобутку корисних копалин та можливість вжити невідкладні заходи у випадках виявлення незаконного видобування корисних копалин.

Старобільська районна рада