Розвиток Старобільського району з питань екології та оборонної роботи

7 вересня в конференц-залі Старобільської районної ради відбулася оперативна нарада в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням голови Старобільської райдержадміністрації Віталія Кононова. В нараді взяли участь заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль, голови та представники об’єднаних територіальних громад.

На порядку денному було розглянуто два питання:

По питанню щодо стану водойм Старобільського району, зокрема річки Айдар, річки Деркул, інших водних об’єктів та вплив на природні середовища доповів перший заступник голови Старобільської РДА Володимир Череватий.

Він зазначив, що за даними Регіонального офісу водних ресурсів в Луганській області водні об’єкти Старобільського району представлені 23 річками. На географічній мережі району в різні роки створено 17 водосховищ та 279 ставків, збудовано 16 шлюзів-регуляторів.

На теперішній час екологічний стан річок в цілому оцінюється як задовільний, хоча є ділянки річок, що потребують розчищення від наносів та відновлення санітарного стану.

По другому питанню щодо прийняття районної програми оборонної та мобілізаційної роботи  доповів начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами центральних органів виконавчої влади Старобільської РДА Олег Пісков.

Після розгляду даних питань були надані відповідні протокольні доручення.

Старобільська районна рада