Про хід проведення вакцинації населення області від COVID-19

7 вересня відбулася апаратна нарада облдержадміністрації в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Катерини Безгинської. В роботі наради взяли участь голова Старобільської РДА Віталій Кононов та заступник голови Старобільської районної ради Ольга Носаль.

«Про хід проведення вакцинації населення області від COVID-19» – доповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Стогнієв. Він зазначив, що з 20.07.2021 року в Луганській області був відкритий п’ятий етап вакцинації. На даний момент щеплюють всіх охочих віком від 18 років. Лікувальні заклади забезпечені вакцинами в достатній кількості – 102,9 тис. доз. На теперішній час питома вага повністю вакцинованих (2 дози) складає 12,5 %. Лідерами з вакцинаційної кампанії стали: КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Старобільський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Старобільська районна рада