Генеральний Консул Республіки Польща в місті Харкові Пьотр Стаханчик відвідав Старобільщіну

3 вересня на Старобільщину завітав Генеральний Консул Республіки Польща в місті Харкові Пьотр Стаханчик і віце-консули Республіки Польща в місті Харкові Міхаль Банась і Барбара Качмарчик. В ході цього візиту була проведена зустріч з головою Старобіьської райдержадміністрації Віталієм Кононовим, головою Старобільської районної ради Романом Решетняком, Старобільським міським головою Яною Літвіновою.

Під час зустрічі були розглянуті питання:

1. Інвестиційна привабливість Старобільського району (преставлення інвестиційного паспорту Старобільського району) – презентував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Череватий.
  2. Пошук шляхів для майбутніої співпраці з Генеральним Консульством Республіки Польща в місті Харкові в економічній, соціальній, освітній та культурній сферах, а також питання щодо ремонту (реконструкції) місця поховань польських офіцерів на міському кладовищі.

Після зустрічі делегація взяла участь у відкритті виставки «Катинський злочин 1940 знищення польських еліт» у Старобільському міському Будинку культури.

По завершенні виставки Генеральний Консул Республіки Польща в місті Харкові Пьотр Стаханчик, віце-консули Республіки Польща в місті Харкові Міхаль Банась і Барбара Качмарчик та керівництво району відвідали місце утримання польських військовополонених у Свято-Скорбященському жіночому монастирі та поклали квіти до меморіальної дошки по вулиці Монастирська та на місці поховання польських офіцерів на Старобільському міському кладовищі.

Старобільська районна рада