День Державного Прапора України

23 серпня на центральній площі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України за участю голови Старобільської районної ради Романа Решетняка, голови райдержадміністрації Віталія Кононова, секретаря міської ради Світлани Барабаш, керівників організацій, установ, громадськості, військовослужбовців та учнівської молоді.

Захід розпочався виступом танцювального колективу «Парадіз», після чого під звуки Державного Гімну відбулася  урочиста церемонія  підняття Державного Прапора України.

Під час урочистого заходу керівники району привітали присутніх зі святом, а також нагородили представників громадських організацій грамотами районної ради та райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності української держави, активну громадську позицію та з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Після нагородження відбулося покладання квітів до пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку. Урочистий захід закінчився  танцювальним флешмобом «Україна – єдина». Під час якого було відтворено контур України із цифрою 30 в середині, що символізує гордість за здобуту незалежність та віру в щасливе майбутнє

Також цього дня на міському цвинтарі відбулося вшанування пам’яті воїнів загиблих за незалежність України та її суверенітет.

Старобільська районна рада