Привітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею незалежності України

Шановні жителі Старобільського району!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України!

День незалежності навіки увійшов в історію нашої держави, започаткував  нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Ми маємо чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитістю людей. На долю українського народу випали чималі випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але це загартовує  нас і робить ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, та успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання нашого Старобільського району та всієї України!.

Зі святами!

З повагою

Голова районної ради                                              Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання