Відбулась оперативна нарада

10 серпня в малій залі районної ради в режимі відеоконференції відбулась оперативна нарада голови Старобільської райдержадміністрації Віталія Кононова з керівниками об’єднаних територіальних громад. У нараді взяв участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк.

Серед усіх питань порядку денного було питання про стан захворюваності та хід вакцинації від COVID-19. На сьогодні Луганська область входить до трійки областей з найнижчими показниками вакцинованого населення. Керівники медичних установ зазначили, що район забезпечений найсучаснішою вакциною на належному рівні, та назвали основною протидією вакцинації недовіру населення до вакцин. Вони зауважили, що у мешканців району, які вже вакцинувалися, немає ніяких ускладнень зі здоров’ям.

Сайт Міністерства охорони здоров’я містить інформацію про найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19 та їх спростування.

В Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, на теперішній час зафіксовано 147 випадків захворювання на корона вірус штамму «дельта». Цей штамм є ще більш небезпечним, ніж попередні мутації.

У зв’язку з цим закликаємо не нехтувати можливістю захистити своє здоров’я та здоров’я оточуючих!

Старобільська районна рада