Відбулась церемонія підняття Олімпійського прапору

23 липня 2021 року на центральній площі міста відбулась урочиста церемонія підняття Олімпійського прапору з нагоди  відкриття Олімпійських ігор – 2020 у Токіо.

На церемонії були присутні голова Старобільської районної ради ‒ Роман Решетняк, перший заступник голови Старобільської РДА ‒ Володимир Череватий, Старобільський міський голова ‒ Яна Літвінова, голова Луганського обласного осередку ВФСТ «Колос» ‒ Анатолій Бєлік.

Право підняти Олімпійський прапор надали майстру спорту з легкої атлетики, члену збірної команди СРСР, учаснику матчевих зустрічей СРСР-США та СРСР-ГДР Олександру Болото.

Олімпійські ігри – 2020 триватимуть з 23 липня до 8 серпня.

До складу олімпійської збірної України увійшли чотири спортсмени з Луганщини: заслужені майстри спорту України зі стрибків у воду – Ганна Письменська, Олексій Середа, Олег Колодій  та заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики – Євген Юденков.

Бажаємо гучних перемог і спортивних звершень нашим олімпійцям!

Старобільська районна рада