Міністр у справах ветеранів України на Старобільщині

7 липня з робочою поїздкою на Старобільщину завітала Юлія Лапутіна Міністр у справах ветеранів України. В рамках візиту вона відвідала місце поховання захисників України на міському цвинтарі. Де була проведена панихида за загиблими воїнами за територіальну цілісність та суверенітет України.

В заході взяли участь Голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, заступник міського голови Оксана Потапова та ветерани АТО. Під час проведення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти.

Також в рамках заходу міністерка та керівництво району завітали до села Половинкіне де поклали квіти до пам’ятної стели 24-му штурмовому добровольчому батальону «Айдар», та обговорили з ветеранською спільнотою проблемні питання, які найчастіше порушуються учасниками АТО/ООС.

Юлія Лапутіна розповіла, що під час зустрічі з головою Луганської військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм було обговорено питання створення меморіального комплексу на місці поховання  захисників України поблизу Старобільська. Вона запевнила, що докладе максимум зусиль для підтримки та прискорення реалізації даного проєкту на урядовому рівні. Також високопосадовець відповіла на запитання ветеранів щодо їх соціального захисту, вшанування пам’яті полеглих, надання статусу учасників бойових дій загиблим та допомоги членам їх сімей.

Старобільська районна рада