Привітання голови районної ради з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції

Старобільського району!

Прийміть вітання з вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та країні.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – непросту, напружену і необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу.

Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону.

Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!

З повагою,

голова районної ради             Роман РЕШЕТНЯК