29 червня в конференцзалі відбулася оперативна нарада Старобільської райдержадміністрації під головуванням голови Старобільської РДА Віталія Кононова з головами об’єднаних територіальних громад району. В роботі наради взяв участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк. Під час наради був заслуханий звіт начальник сектору публічного порядку Старобільського районого управління національної поліції в Луганській області «Про здійснення громадського порядку в місцях масового відпочинку громадян у літній період 2021 року»

З метою підвищення ефективності забезпечення охорони публічного порядку на території обслуговування працівниками поліції постійно проводиться роз’яснювальна робота із працівниками комерційних підприємств, громадськості щодо обладнання об’єктів, розташованих у місцях масового перебування громадян, засобами зовнішнього спостереження. Збільшено кількість нарядів в місцях масового відпочинку громадян. Активізована робота щодо залучення діючих громадських формувань з охорони публічного порядку, до спільного несення служби на маршрутах патрулювання.

Проводиться робота щодо профілактики адміністративних правопорушень в місцях відпочинку громадян в тому числі серед неповнолітніх.

З початку літнього періоду працівниками поліції складено 7 протоколів та 42 постанови за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях.

Після обговорення даного питання були надані відповідні протокольні доручення, щодо покращення взаємодії працівників поліції з  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Старобільська районна рада