Привітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні жителі Старобільського району!

Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

Конституція – це символ честі і гідності нашої держави. Вона увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

Успіх в наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що повага до Конституції – це обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

Нехай в день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі!

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                              Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання