Привітали державних службовців Старобільщіни

Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.  Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

23 червня. в Старобільському міському будинку культури ім. Т.Г. Шевченко відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби в Україні. На захід були запрошені представники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ, організацій району.

Привітали державних службовців з професійним святом голова Старобільської районної ради Роман Решетняк,  голова райдержадміністрації Віталій Кононов та Старобільський міський голова Яна Літвінова.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня державної служби керівництво району  нагородили кращих державних службовців грамотами.

Захід закінчився святковим концертом, який підготували працівники міського будинку культури та творчі колективи району.

Старобільська районна рада