Привітання голови районної ради з Днем державної служби

Шановні державні службовці Старобільського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що державні службовці району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

Від фахового рівня кожного з Вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

У день професійного свята  бажаю Вам, шановні працівники державної служби,  міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів та успіху у вашій важливій і відповідальній місії!

З повагою,

голова районної ради                                       Роман РЕШЕТНЯК