22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня на Старобільщіні з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулася церемонія покладання квітів до Вічного вогню Меморіалу Слави міського парку культури та відпочинку. Щороку  український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, керівники організацій та громадськість Старобільщини.

Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги та поклали квіти до Вічного вогню.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Опубліковано в Вітання з професійним святом, Новини
Старобільська районна рада