Урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил. З нагоди дня медичного працівника, який Україна традиційно відзначає в третю неділю червня. В Старобільському міському будинку культури ім. Т.Г. Шевченко,відбулися урочистості.

З вітальним словами до присутніх звернулися голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, заступник голови Старобільської райдержадміністрації Світлана Загоровська, Старобільський міський голова Яна Літвінова, керівники та працівники медичної сфери району. Висловивши працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Побажавши всім міцного здоров’я, родинного тепла, затишку, нових успіхів у благородній справі, як найменше хворих та гідної оплати праці.

За високі досягнення у праці, професійну майстерність, чуйність, увагу до людей та з нагоди Дня медичного працівника керівництво району нагородили кращих працівників медалями грамотами.

Гарний настрій та урочисту атмосферу заходу забезпечили яскраві виступи творчих колективів району та Ансамбль пісні та танцю УМВС України в Луганській області «Патруль» подарували усім присутнім запальні танці та пісні.

Старобільська районна рада