У Старобільському районі створено Інноваційний кластер

15 червня в залі засідань Старобільської районної ради було підписано меморандум між Старобільською районною радою, Луганським національним аграрним університетом та товаристом з обмеженою відповідальністю «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру Старобільського району та міста Старобільськ.

Меморандум спрямований на розвиток інноваційного середовища, що сприяє створенню у Старобільському районі та місті Старобільськ якомога більшої кількості інноваційних мікро- та малих підприємств, які базуються на стартап ідеях та науково-технічних розробках;

залученню креативних науковців, інженерів, підприємців, студентів, школярів щодо впровадження нових технологій послуг.

Як зазначив голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, реалізація проєкту буде залежати від всіх сторін. Вважаю, що ця ініціатива є дуже вчасною та необхідною. Це сприятиме подальшому розвитку інноваційного підприємництва у Старобільському районі, допоможе вирішенню проблемних питань, надасть можливість залучити інвестиції, гранти на національному та міжнародному рівнях.

Старобільська районна рада