Проведення ремонтно-будівельних робіт дорожнього покриття у Старобільському районі

15 червня в конференсзалі відбулася оперативна нарада Старобільської райдержадміністрації під головуванням голови Старобільської РДА Віталія Кононова. В роботі наради взяв участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк. В ході наради було розглянуто питання про незадовільний стан доріг у Старобільському районі та проведення ремонтно-будівельних робіт у 2021 році. За рахунок державного бюджету та коштів міжнародних партнерів, у рамках президентської програми «Велике будівництво» активізувалась робота з  відновлення дорожнього покриття доріг загального користування державного та місцевого значення.

Наразі активні роботи тривають за маршрутом Старобільськ – Мілове  загальною протяжністю 105 кілометрів. Зараз ведуться роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Ще на шести дорогах загального користування державного значення у 2021-22 роках будуть проводитись ремонтні роботи, а саме:

1. Дорога Т 1307 «Сватове – Новопсков – Мілове». Початок будівельних робіт планується в 2021 році.
  2. Дорога Т 1314 «КПП  «Просяне» – Біловодськ – Широкий»,

– ділянка Просяне – Марківка, на даний час ведеться розробка проектно кошторисної документації з капітального ремонту 15 км цієї ділянки дороги.

Оголошення про закупівлю буде розміщене на ресурсі прозоро у липні.  Початок ремонтних робіт планується в 2021 році

– ділянка Марківка – Біловодськ

– ділянка Біловодськ – Городище

1. Дорога Т 1308 Старобільськ – Марківка

ведеться розробка проектно-кошторисної документації з поточно – середнього ремонту, початок робіт у 2021 році

1. Дорога Т 1302 «КПП «Танюшівка» – Новопсков – Старобільськ – Бахмут»

– ділянка Танюшівка – Новопсков ведеться розробка проектно-кошторисної документації з поточно – середнього ремонту, початок робіт у 2022 році

– ділянка Новопсков – Старобільськ, ведеться розробка проектно-кошторисної документації з капітального ремонту, початок робіт у 2021 році.

– ділянка від м. Старобільськ через В. та Н. Покровки – за рахунок міжнародних коштів, капітальний ремонт, замовник – Укравтодор, початок 2021-2022 роки.

1. Дорога Т 1321 «Білолуцьк – КПП «Новобіла» у 2021 році планується проведення ямкового та відновлювального ремонту в межах експлуатаційного утримання.
  2. Дорога Н 26 «Чугуїв – Мілове»

– ділянка від кордону із Сватівським районом до с. Калмиківка у 2021 році планується капітальний ремонт.

– ділянка від Калмиківки до м. Старобільськ – поточно – середній  ремонт у 2021-2022 роках.

Служба автомобільних доріг України у Луганській області запевняє, що по закінченні 2022 року державні дороги Старобільського району будуть у задовільному технічному стані.

Старобільська районна рада