Засідання новоствореного Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

3 червня  Голова Старобільської районної ради  Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов та голови територіальних громад Старобільського району в онлайн режимі взяли участь у засіданні новоствореного Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України із засіданням Палати місцевих влад, яке проходило в Хмельницькому.

На засіданні було обрано президію Конгресу, до якої увійшли три представника від Палати місцевих влад. Голова – Андрій Садовий – Львівський міський голова, заступник – Борис Філатов – міський голова Дніпра та житомирський міський голова Сергій Сухомлін.

Під час засідання Кирило Тимошенко – заступник керівника Офісу Президента, розповів про початок роботи Офісу Конгресу на базі Офісу Президента, який був створений для звернень керівників громад для ефективного розв’язання питань, що потребують втручання центральної влади.

На засіданні були підняті пріоритетні питання, які стосуються впровадження реформ в країні, потреби у внесенні змін до законодавства України, державного регулювання тарифів та теплопостачання, передачі професійно-технічних училищ в комунальну власність місцевим органам влади та врегулювання питань державного замовлення на робітничі професії.

Наприкінці засідання Володимир Зеленський наголосив, що наступна зустріч Конгресу має бути вже з результатом піднятих сьогодні питань.

Старобільська районна рада