Відбулося засідання п’ятої сесії Старобільської районної ради

4 червня в залі засідань Старобільської районної ради відбулося п’ята сесія районної ради під головуванням голови Старобільської районної ради Романа Решетняка. В роботі сесії взяли участь 32 депутата.

На порядок денний було винесено 16 нагальних питань, серед яких було розглянуто виділення субвенцій з районного бюджету Марківській територіальній громаді для співфінансування проєкту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини» в розмірі 1,5 млн. грн. Також з районного бюджету було виділено 6 млн. грн. на сумісний зі Старобільською міською радою та Луганською обласною державною адміністрацією проєкт з капітального ремонту площинних споруд комунальної установи ФСК «Колос» Старобільської міської ради.

По всім питанням, винесеним на сесію, були прийняті відповідні рішення.

Старобільська районна рада