Засідання Координаційної ради з питань розвитку агропромислового комплексу району

25 травня в конференц-залі Старобільської районної ради відбулося перше засідання Координаційної ради з питань розвитку агропромислового комплексу району під головуванням голови Старобільської райдержадміністрації Віталія Кононова. На нараду був запрошений голова Старобільської районної ради Роман Решетняк. Членами Координаційної ради були обрані директори найбільших фермерських господарств та керівники сільськогосподарських товариств з обмеженою відповідальністю:

Батирсултанов Махач Далгатович – директор ФГ «Криничне»;

Олександр Брюховецький – керівник СТОВ «Фрунзе»;

Валерій Баржак – голова ТОВ «Агрофірма «Деметра – С»;

Володимир Васильєв – голова ФГ «Крот»;

Сергій Девізоров – засновник ФГ «Дон»;

Олександр Коломецький – голова ФГ «Саша»;

Максим Клок – директор ФГ «Макс Агро»;

Олександр Карпенко – заступник генерального директора ПРАТ СВФ «Агротон»;

Сергій Митарєв – голова ФГ «Зеликовське»;

Віктор Молоток – директор СТОВ «Агрофірма Калмичанка»;

Геннадій Нескоромний – голова ФГ «Сулімов», директор ПП «Яснопромінське»;

Олександр Палазюк – директор СТОВ «Агрофірма Марківське»;

Іван Руденко – голова ФГ «Лотос».

На нараді були розглянуті проблемні питання та ризики для аграрного сектору району. Члени Координаційної ради після активного обговорення визначили шляхи подолання даних проблемних питань та узгодили основні напрямки подальшої роботи Координаційної ради.

Старобільська районна рада