Про хід модернізації спортивної інфраструктури КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП»

19 травня в малій залі Старобільської районної ради в режимі відеоконференцзв’язку відбулася обласна апаратна нарада під головуванням керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая.

В роботі наради взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов.

В ході наради було розглянуто питання про хід модернізації спортивної інфраструктури КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП». По даному питанню доповідав начальник Управління молоді та спорту ОДА Антон Волохов. Він звернув увагу на успіхи спортсменів нашого регіону, а саме 85 наших земляків були учасниками Олімпійських ігор та завоювали 49 олімпійських нагород, з яких 16 золотих.

Фізкультурний центр «Олімп» – єдиний заклад на території області, який задовольняє мінімальні потреби спортсменів з олімпійських та параолімпійських видів спорту.

Наразі пріоритетними видами спорту в області є важка і легка атлетика та спортивна гімнастика. Але під час відвідування Президентом України комплексу була виявлена одна з основних проблем – відсутність спеціалізованого залу зі спортивної гімнастики, якій би відповідав вимогам спортсменів рівня Збірної України. Тому в 2020 році на території спортивної бази в рамках національного проєкту «Велике будівництво» було побудовано залу спортивної гімнастики. Вартість проєкту – 25,3 млн. грн. роботи виконувалися за рахунок коштів ДФРР та обласного бюджету.

Додатковою перевагою є те, що цю залу можна використовувати для суміжних видів спорту: художньої гімнастики, спортивної акробатики та стрибків у воду.

Наразі тривають активні роботи щодо розбудови центру «Олімп». Вже розроблено проєктну документацію на легкоатлетичний манеж. Будівництво планується розпочати в поточному році.

Підсумовуючи дане питання Сергій Гайдай прокоментував, «що наші спортсмени, перемагаючи на спортивних змаганнях, роблять для іміджу України не менше, ніж дипломати, тому фізкультурний центр «Олімп» має стати візитною карткою Луганщини».

Старобільська районна рада