9 травня 2021 року у м. Старобільськ відбувся пам’ятний захід, присвячений 76-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Тоді загинули мільйони людей, було знищено тисячі міст та сіл. Мільйони українців, у тому числі ветерани Старобільського району, пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятувавши нашу країну від нацизму. Нині ми маємо пам’ятати своїх співвітчизників. Старобільщина разом з усією Україною вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом у Другій світовій війні та 76 років тому здобував Перемогу ціною свого життя, а також усіх жертв війни 1939-1945 років.

Сьогодні, 9 травня, у м. Старобільськ на меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку біля «Вічного вогню» відбувся урочистий пам’ятний захід з нагоди величного свята – 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні за участі голови районної ради Романа Решетняка, голови районної державної адміністрації Віталія Кононова, міського голови Яни Літвінової, Шульгінського сільського голови Наталії Петренко, Чмирівського сільського голови Сергія Яришева та представників силових структур.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих у війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників Меморіалу Слави.

На знак вічної пам’яті тричі пролунав збройовий салют.

Людська пам’ять проносить крізь десятиліття велику повагу і вдячність захисникам Вітчизни. Нехай ця пам’ять буде вічною!

Старобільська районна рада