Привітання голови районної ради з Днем пам’яті та примирення та з 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, шановні жителі Старобільського району!

8 травня наша Держава відзначає День пам`яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Перемога над нацизмом дісталася українському народу дорогою ціною, мільйонами життів наших співвітчизників, які пройшли дорогами війни крізь полум’я боїв, страждання і смерть.

Ми свято вшановуємо подвиг своїх визволителів, схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна. Ми вшановуємо ветеранів, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки;  тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Вони завжди залишаються для нас взірцем служіння Вітчизні, своєму народу. Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські воїни.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З нагоди травневих свят бажаю усім міцного здоров’я, бадьорості, сімейного затишку, миру і благополуччя!

З повагою,
голова районної ради                                                       Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада