Вітання голови районної ради з Великоднем

Шановні жителі Старобільського району!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту! Зичу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання рідного краю.

Бажаю, щоб радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки нових перемог і звершень. А за Великоднім столом рідні та близькі люди знову відчули себе єдиною родиною.

Хай у це світле свято відродяться Ваші мрії та сподівання! Адже Великдень дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Бажаю всім  віри, терпіння і взаєморозуміння.

З повагою

Голова районної ради                                                Роман  РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада