Відбулося засідання колегії

29 квітня в конференц-залі районної ради відбулася колегія Старобільської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Кононова.

В роботі колегії взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голови об’єднаних територіальних громад та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання:

1. Про стан виконання бюджету та надходжень до бюджетів у 2020 році територіальних громад Старобільського району.
  2. Про резерви наповнення місцевих бюджетів.
  3. Про визначення пріоритетних напрямків роботи на 2021 рік.
  4. Про розвиток сімейних форм виховання та реалізації державної політики у відношенні дітей.

Одним з важливих питань було розглянуто зменшення негативного впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище.

Стихійні сміттєзвалища є одним із основних джерел забруднення.

На території Старобільського району послугою збору, вивезення та утилізації відходів охоплено 26,5 тисяч або 21% населення, що складає невелику кількість від загального населення. Проблема полягає в тому, що населення всупереч законодавству не заключає договори на вивезення та утилізацію побутових відходів з комунальними підприємствами об’єднаних територіальних громад.

Після доповіді було прийнято рішення щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, збільшення кількості укладених договорів та виявлення насамперед серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування осіб, які ухиляються від укладення договору.

Старобільська районна рада