Звернення голови районної ради з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року минає 35 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах.

Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, ще раз доводячи, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки.

Але Чорнобиль – не лише велика трагедія. Це і символ безмежної мужності багатьох наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії – стала символом жертовності в ім’я Вітчизни, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Бути гідними їх пам’яті та не забувати про їхній подвиг така задача сучасного покоління.

Шановні чорнобильці!

Звертаюся до Вас з глибокою вдячністю і шаною. Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя і миру. Низький уклін Вам.

Вічна пам’ять загиблим.

З повагою

Голова районної ради                                                Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Звернення