35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Вона стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році.

Тож в цей день на Старобільщині відбувся пам’ятний захід до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок неї.

На захід були запрошені голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, міський голова Яна Літвінова. Скорботним гімном Чорнобиля було відкрито мітинг.

Керівництво району, за традицією зі словами вдячності звернулись до ліквідаторів аварії, хвилиною мовчання вшанували  полеглих у нерівному бою з радіацією та поклали квіти до пам’ятного знака «Ліквідаторам-чорнобильцям Старобільського району».

Старобільська районна рада