На території Старобільського району діють додаткові протиепідемічні заходи та обмеження

На території Старобільського району з 19.04.2021 року діють додаткові протиепідемічні заходи та обмеження для стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 (корона вірус SARS-CoV-2):

1. Забороняється проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, виставкових,
    освітніх, професійних тематичних та інших) заходів окрім проведення заходів з оцінювання якості освіти (пробного зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання тощо).
  2. Забороняється діяльність торгівельно-розважальних закладів (спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів).
  3. Забороняється діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) за винятком надання послуг з адресної доставки та замовлень на винос.
  4. Забороняється відвідування парків, дитячих та спортивних майданчиків.
  5. Забороняється відвідування кладовищ та місць поховань Великодніх свят.

Згідно з протоколом № 10 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Старобільська районна рада