Березова алея в пам’ять загиблих під час Другої Світової війни

9 квітня біля пам’ятного знаку на честь військових з’єднань, які брали участь у звільненні Старобільщіни «Танк визволитель» відбулася висадка березової алеї. У кількості 28 дерев, що символізують 28 мільйонів загиблих під час Другої Світової війни. Організаторами даного заходу виступили Луганська обласна та Старобільська районна організації Української спілки ветеранів Афганістану «Воїнів інтернаціоналістів» на чолі з головами обласної та районної організацій Сергієм Олейніком та Миколою Івахненком. У висадці березової алеї за запрошенням взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Череватий, Чмирівський сільський голова Сергій Яришев та члени Української спілки ветеранів Афганістану «Воїнів інтернаціоналістів».

Старобільська районна рада