Створення агрологістичного хабу на території Старобільської громади

6 квітня в малій залі Старобільської районної ради відбулася виїзна нарада під головуванням першого заступника  Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислава Замлинського за участі голови Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая, Старобільського міського голови Яни Літвінової, голови Старобільської районної ради Романа Решетняка та голови Старобільської райдержадміністрації Віталія Кононова.

Нарада відбулася в рамках реалізації проєкту 3В: «Східна Україна возз’єднання, відновлення, відродження». Під час наради було обговорено питання щодо створення агрологістичного хабу на території Старобільської громади та укладено Меморандум про взаєморозуміння між міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Старобільською міською радою.

Ростислав Замлинський зазначив, що інвестування в розвиток аграрного сектору є пріоритетом Президента України Володимира Зеленського.

Учасники наради оглянули потенційні земельні ділянки під будівництво сільськогосподарського логістичного хабу та лабораторії, відвідали СТОВ «Агрофірма «Калмичанка».

Старобільська районна рада