Меню Закрити

До уваги суб’єктів декларування Старобільської районної ради (посадових осіб Старобільської районної ради, вивільнених відповідно до ст. 49-2 КЗпП та депутатів Старобільської районної ради восьмого скликання)!!!

На виконання листа Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції від 18.03.2021 року № 22-03/15230/21 про супровід кампанії з електронного декларування 2021 повідомляємо наступне:

  1. Вам необхідно ознайомитися з оновленими роз’ясненнями, матеріалами, сервісами та інструментами щодо заповнення е-декларацій, а саме:

– матеріали щодо заповнення е-декларацій на веб-сайті Національного агентства: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/ ;

– роз’яснення Національного агентства щодо е-декларування із можливістю пошуку по тексту: https://bit.ly/3a2Rlbt  ;

– он-лайн курс, який допоможе заповнити декларацію «Просто про е-декларування»: https://cutt.ly/8zM6rtV ;

– ресурси сторінки Офісу розбудови доброчесності, де можна дізнатися як правильно заповнювати е-декларації й отримати відповіді на запитання «що, де, коли і як?»: https://cutt.ly/yzlusdu ;

– ресурси сторінки Facebook Офісу розбудови доброчесності: https://www.facebook.com/prosvita.nazk  ;

– ресурси сторінки Facebook Національного агентства: https://www.facebook.com/NAZKgov ;

– ресурси Telegram каналу Національного агентства: https://t.me/NAZK_gov_ua .\

  1. 2. Доводимо до Вашого відома, що:

– за умисне неподання суб’єктом декларування е-декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися

певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-3 Кримінального кодексу України, діє з 30.12.2020 року);

– за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

  1. Крім того інформуємо про те, що встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання е-декларації має наслідком внесення за рішенням суду суб’єкта декларування до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
  2. Також звертаємо Вашу увагу на те, що після завершення кампанії декларування відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 13-1 Закону України «Про запобігання корупції» уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Старобільської районної ради зобов’язана здійснити перевірку факту подання суб’єктами декларування е-декларацій та повідомити Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у строки:

– для щорічних декларацій суб’єктів декларування  – протягом 10 робочих днів  граничної дати подання таких декларацій;

– для декларацій суб’єктів декларування, які звільнились – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій наступного за звітним року, у якому було припинено таку діяльність.

Опубліковано в Новини
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту