Привітання голови райради з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 21.03.2021

Шановні працівники житлово-комунального господарства
і
побутового обслуговування населення!

Напередодні вашого професійного свята прийміть щирі вітання!

Висловлюю вдячність усім, хто своєю наполегливою, самовідданою працею створює комфортні умови для проживання громадян Старобільського району, забезпечує благоустрій, охайність і чистоту вулиць населених пунктів, надає якісні побутові послуги.

Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку і процвітання держави.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Упевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть поліпшенню умов життя жителів району, забезпеченню задоволення їхніх потреб, розширенню асортименту послуг, наближенню їх якості до міжнародних стандартів.

Дякую вам за щоденну напружену та відповідальну працю.

Бажаю міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, рясних матеріальних статків, нових професійних здобутків, миру та злагоди.

З повагою,
Голова районної ради                                                Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання
Старобільська районна рада