Привітали працівників комунальної сфери Старобільська з нагоди професійного свята

19 березня 2021 року в малому залі Старобільської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначається в третю неділю березня.

У залі зібралися люди, які відповідають за тепло, світло та затишок у наших оселях, охайність вулиць та комфортні умови життя і праці. Завдяки цим людям функціонують школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я та всі інші заклади усіх сфер і галузей господарювання.

До присутніх зі словами поваги і вдячності звернулися керівники району та міста. У своєму виступі голова Старобільської районної ради Роман Решетняк привітав комунальників зі святом, подякував за повсякденну працю та побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але потрібній людям справі.

Традиційно кращим працівникам підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району та міста за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до функціональних обов’язків, професіоналізм, особистий внесок у забезпечення комфортного життєвого середовища та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вручили грамоти та подяки районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Старобільська районна рада