Відзначили День українського добровольця!

14 березня відзначають День українського добровольця. Дата набула такого статусу за рішенням Верховної Ради у 2017 році як вшанування захисників територіальної цілісності та суверенітету України.

Саме цього дня в 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдани прибула на полігон в Новій Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Переважна більшість з них згодом перетворились на військові частини.

З нагоди цієї дати 12 березня в місті Старобільськ відбулось вшанування загиблих воїнів-добровольців на міському кладовищі та на Меморіалі Слави  в міському парку. Захід закінчився святковим концертом в Старобільському міському будинку культури, під час якого голова Старобільської районної ради Роман Решетняк звернувся з привітанням та словами вдячності до добровольців Старобільщини.

Глибока шана усім тим, хто підтримував та допомагав своїм побратимам попри біль і поранення. Дякуємо Вам за відповідальність, яку Ви взяли на себе в надзвичайно складний період для нашої країни.

Старобільська районна рада