У Старобільську відзначили 207-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління.

Для українців  таким натхненником національних ідей є Тарас Шевченко.

9 березня, Старобільщина та вся Україна відзначає 207 день народження Тараса Шевченка — поета, художника, мислителя. Тож з цієї нагоди на центральній площі міста відбувся урочистий захід присвячений річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У заході взяли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, голова Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, міський голова Яна Літвінова, керівники підприємств, установ, громадських організацій району, військовослужбовці та учнівська молодь.

Вшановуючи пам’ять Тараса Григоровича, студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка читали уривки його відомих творів.

Урочистисті зікінчилися покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Нехай поетове слово об’єднає всіх нас, задля щасливого майбутнього України.

Пам’ятаймо заповіт Тараса Григоровича Шевченка бути єдиною дружньою родиною!

Старобільська районна рада