У Старобільську відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня

5 березня 2021 року у приміщенні Старобільського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

На заході були присутні жіночі делегації установ, організацій, підприємств, представники освіти, культури, медицини, соціальної сфери й громадських організацій.

До представниць прекрасної статі з вітальними словами та теплими побажаннями звернулися голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та заступник голови Старобільської райдержадміністрації Володимир Череватий.

Гарний та святковий настрій присутнім додали пісенні вітання у виконанні творчих колективів Старобільського міського Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка.

Старобільська районна рада