Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Шановні жінки!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу.

Все найсвітліше, що є у нашому житті, – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Любі жінки!Щиро і сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 березня.

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!

Зі святом!

З повагою,
голова районної ради                                                    Роман РЕШЕТНЯК

Опубліковано в Вітання