Меню Закрити

До уваги депутатів Старобільської районної ради восьмого скликання!

Звертаємо увагу, що депутати місцевих рад зобов’язані подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація).

З 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Відповідно до частини 1 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З більш детальною інформації щодо кампанії декларування – 2021 можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua.

У разі виникнення питань щодо заповнення декларацій Ви можете звертатися до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату Старобільської районної ради за телефоном (064-61)2-27-80.

Опубліковано в Без рубрики
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту