Відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В цей день ми згадуємо про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні в Старобільському міському парку культури та відпочинку відбулась Всеукраїнська акція­ «Ангели Пам’яті», в якій прийняли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк, в.о. голови Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов, заступник Старобільського міського голови Вячеслав Цукур, представники громадських організацій та молодь Старобільщини.

До присутніх звернувся голова Старобільської районної ради Роман Решетняк. В своїй промові він зазначив, що Герої Небесної Сотні – це люди великої громадянської самовідданості, сили духу і стійкості. Їхній подвиг – знаковий для нашої держави, що увійшов трагічною сторінкою в історію та болючим спогадом у наші серця. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв демократичні цінності в країні і не повернення до авторитаризму.

Захід закінчився хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку героям, загиблим за Незалежність України.