У Старобільську відбулися урочистості з нагоди 32-ї річниці виведення військ із Афганістану

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня в 1989 році відбулося виведення військ із Афганістану.

З цієї нагоди у Старобільському міському Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся  урочистий захід за участю голови Старобільської районної ради Романа Рештняка, заступника голови райдержадмістрації Володимира Череватого, міського голови Яни Літвінової, районної організації ветеранів Афганістану, районної організації ветеранів України, воїнів-афганців, воїнів-інтернаціоналістів, сімей загиблих воїнів та інших.

Музичні виступи гурту «Талісман» Старобільського міського Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка налаштували  усіх присутніх на щирість та створили урочисту атмосферу.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова районної ради Роман Решетняк. Він висловив слова вдячності воїнам – афганцям і воїнам-інтернаціоналістам за подвиг, мужність і відвагу та побажав здоров’я, миру, достатку і злагоди в родинах, шани і підтримки від держави та суспільства.

Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.

Після офіційної частини учасники заходу вирушили до Меморіального комплексу міського парку культури та відпочинку, де поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим в Афганістані.