Меню Закрити

Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації та КУ «Луганський обласний контактний центр» протягом 2020 року.

2 лютого в малій залі Старобільської районної ради відбулася апаратна нарада голови Луганської обласної адміністрації  Сергія Гайдая В режимі відеоконференцзв’язку. В роботі наради прийняли участь голова Старобільської районної ради Роман Решетняк та в.о. голови Старобільської райдержадміністрації Віталій Кононов. На порядку денному розглядалося  два питання.

  1. Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації та КУ «Луганський обласний контактний центр» протягом 2020 року. Доповідала Ірина Калініна керівник апарату облдержадміністрації. Вона зазначила, що в 2020 році понад 2 тисячі жителів звернулося до облдержадміністрації і 18 тисяч  до обласного контактного центру. Найбільше звернулися жителі із Сєвєродонецька, Рубіжного і Лисичанська, Попаснянського, Новоайдарського, Кремінського, Старобільського та Станично-Луганського районів. Найменше – Марківського та Міловського районів. Здебільшого питання стосувалися соціальної та комунальної сфери – 8118, комунальне господарство – 4633 та соціального захисту –  3485, а також благоустрою та будівництва – 813, охорони здоров’я – 752, діяльності органів виконавчої влади, виконавчих органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб – 594, надзвичайних ситуацій – 379, коронавірусу – 278 та культури і мовної політики – 260. Переважна кількість заявників (78,5 %) отримали роз’яснення. 
  2. Про забезпечення якості професійної (професійно-технічної) освіти шляхом оптимізації мережі закладів та модернізації освітнього середовища доповів директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк. Він розповів, що враховуючи низьку наповнюваність закладів професійно-технічної освіти, велику кількість витрат на їх утримання, Департаментом розпочато заходи щодо оптимізації мережі. На разі кількість закладів скоротилася з 26 до 19 одиниць.
Опубліковано в Новини
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту