Відбулася 3 сесія Старобільської районної ради восьмого скликання

27 січня 2021 року відбулося засідання третьої сесії районної ради восьмого скликання під головуванням голови районної ради Романа Решетняка. Сесія була скликана відповідно до ч. 10 ст. 46 Закону Украiїни «Про мiсцеве самоврядувания в Українi», згiдно пункту 2.3.7. Регламенту Старобiльської  районноiї  ради восьмого скликания та враховуючи лист в. о. голови Старобiльської райдержадміністрації  № 01- 22/188 вiд 22.01.2021 року для розгляду невідкладних питань.

На розгляд ceciю було винесено 47 питань зокрема:

1. Про інформацію Старобільської районної виборчої комісії про заміщення депутата Старобільської районної ради восьмого скликання, повноваження якого достроково припинені, і визнання повноважень новообраного депутата районної ради.
  2. Про дострокове припинення повноважень депутата Старобільської районної ради Гніденка В.О.
  3. Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад Старобільського району у державну власність, до сфери управління Старобільської районної державної адміністрації Луганської області.
  4. Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад Марківського, Новопсковського та  Міловського  районів Луганської області ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020.р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Марківської,  Новопсковської,  Білолуцької  та Міловської селищної ради
  5. Про виконання районного бюджету за 2020 рік.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 № 38/14 «Про районний бюджет Старобільського району на 2020 рік.
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2020 № 2/22 «Про районний бюджет Старобільського району на 2021 рік».

Прийнято абсолютною більшістю голосів «Звернення депутатів Старобільської районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України щодо занепокоєності мешканців громади збільшенням тарифів на початку 2021 року та унормування і зниження цін на електроенергію, природний газ інших житлово-комунальних тарифів для населення»

А також інші питання. На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на третій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.